U nových traktorů je doprava po ČR ZDARMA. U ostatních individuálně, dle nabídky. Rozvážíme po celém ČESKU a SLOVENSKU.

Příručka pro uživatele

 1. Před prvním použitím si vždy pročtěte návod k obsluze stroje, aby nedošlo k jeho poškození nesprávnou obsluhou
 2. Veškeré stroje jsou určeny k odborné montáži, kterou nabízíme v rámci našich služeb. Pokud se rozhodnete k montáži a zprovoznění vašeho stroje doma, postupujte vždy podle ilustračního návodu k obsluze.
 3. S ohledem na životní prostředí je stroj přepravován pouze s minimálním množstvím oleje kvůli možnému úniku. Proto vždy nejdřív zkontrolujte měrku, zdali má stroj dostatek oleje, aby nedošlo k trvalému poškození.
 • Do motoru použijte OLEJ 10W40
 • Do převodovky použijte OLEJ 5W50
 • Do hydrauliky u bagru použijte OLEJ HLP46
 1. Hladinu oleje kontrolujte pro jistotu při každém použití vašeho stroje
 2. V případě, že má stroj mazací body, je nutné ho pravidelně promazávat dle předpisu výrobce vhodným plastickým mazivem např. vazelínou A00
 3. Pokud váš stroj nevyužíváte a delší dobu stojí, dobíjejte mu pravidelně jeho baterii alespoň pomocí nabíječky, aby nedošlo k jejímu poškození. Nabíječku je možné u nás zakoupit.
 4. Při jakékoliv poruše je třeba kompletní stroj neprodleně přivést do našeho servisu, aby jeho dalším užíváním nedošlo k jeho trvalému poškození.
 5. Stroj nikdy nerozebírejte a nedemontujte na jednotlivé části za účelem odeslání. Vada může být způsobena úplně jinou součástkou a zároveň tak nemůže být uznána záruka.
 6. Stroj, který vezete na servis, před jeho přepravou řádně vyčistěte – např. žací ústrojí atd., aby Vám následně nebyl zbytečně účtován poplatek za jeho čistění před zahájením opravy.
 7. U každého nového stroje doporučujeme dělat každý rok „Garanční prohlídku“, která Vám zajistí i prodloužení záruky až o dalších 36 měsíců (platí pro fyzické osoby).