U nových traktorů je doprava po ČR ZDARMA. U ostatních individuálně, dle nabídky. Rozvážíme po celém ČESKU a SLOVENSKU.
Akce Novinka
  • 1 z 5
 

Stavební kolečko, dumper, dampr, dempr, pásový přepravník, pásové kolečko, železný kůň, fréza na sníh, radlice na úklid sněhu, radlice na sníh, vyvážečka na dřevo , vyvážecí vlek, minidumper, dumper Digger D600 L PRO

 

Pásový dampr Digger D600 L PRO má kromě hydraulického systému vysokého sklápění i funkci hydraulického samonakládání. Je ideální pro přepravu písku, zeminy, štěrku, kamení atd. Dráha umožňuje snadnou navigaci v drsném, bahnitém, písčitém terénu nebo ve svahu.

Dostupnost Na dotaz
Běžná cena 124 025 Kč
Ušetříte 6 655 Kč (–5 %)
117 370 Kč
97 000 Kč bez DPH
Kód produktu 5169
Značka Digger
Kategorie Stavební kolečka / dumpery
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Pásový dampr Digger D600 L PRO má kromě hydraulického systému vysokého sklápění i funkci hydraulického samonakládání.

Dumper Digger D600 L PRO je samohybný a korba je vybavena hydraulickým vyklápěcím mechanismem. K tomu byla na stroji zabudována výkonná hydraulická jednotka a hydraulický válec. Systém vysokého sklápění se samonakladačem rozšiřuje pracovní rozsahy. Hydraulická samonakládací lopata usnadňuje nakládání lopaty nejrůznějšími materiály až do maximální hmotnosti 500 kg přímo do kontejneru, přívěsu nebo na nákladní automobil. Je vybaven skládacím schůdkem, aby obsluha mohla stát na stroji a jet s ním.

Rozměry korby jsou 980x700x450 mm.

Světlá výška je cca. 120 mm. Zvládne dokonce i stoupání, ale mějte na paměti, že těžiště tohoto dampru je výše!

Zprovoznění a sestavení stroje za 2990 Kč + DPH.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Minibagry značky Digger se vyznačují skvělým zpracováním. Hodí se zejména pro domácí používání na zahradě nebo při stavbách. Svou práci ale také odvedou v komerční sféře. V naší nabídce naleznete bagry ve váhové kategorii od 700 do 2000 kg. Můžete si také vybrat bagry, které mají mimoosé kopání. Samozřejmostí je velký výběr příslušenství (půdní vrtáky, kladivo, kleště) a lžic od šířky 20 až 100 cm.