U nových traktorů je doprava po ČR ZDARMA. U ostatních individuálně, dle nabídky. Rozvážíme po celém ČESKU a SLOVENSKU.

Stavební kolečko, dumper, dampr, dempr, pásový přepravník, pásové kolečko, železný kůň, fréza na sníh, radlice na úklid sněhu, radlice na sníh, vyvážečka na dřevo, vyvážecí vlek, minidumper Digger D800 H R

Kód: 5283
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Digger
107 690 Kč 89 000 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Pásový přepravník, dumper Digger D800 H R s rovnou korbou je vybaven hydraulickým sklápěním korby. Umožní Vám pohodlnou přepravu sypkých i pevných materiálu a to až do hmotnost 800 kg. Poradí si i s velmi špatně přístupnými místy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento dumper, pásový přepravník značky Digger je oproti svým konkurentům absolutní špičkou a to díky velmi dobré průjezdnosti terénem. K tomu mu napomáhají extra vysoké přepravní pásy (viz. obrázek) a také samozřejmě kvalitní japonská převodovka 6+2R.

Extra vysoké pásy
Obr. Extra vysoké pásy

Ideální využití pro tento dumper či pásový přepravník naleznete na staveništích, při demolicích, výkopových pracích, v zemědělství, v lese ale samozřejmě také i na Vaší zahrádce. Můžete s ním převážet zeminu, písek, štěrk, kameny atpd.

 

Technické parametry

Typ motoru: 4-taktní, OHV
Přemístění: 389 cm
Výkon motoru max. 8,2 kW při 3000 ot./min
Pracovní tlak: 200 bar
Počet rychlostí: 6 vpřed a 2 vzad
Rychlost vpřed: max. 6 km/h
Rychlost vzad: max. 2.5 km/h
Hladina tlaku LpA: 92 dB (A)
Sklápění korby: hydraulické
Max. nosnost: 800 kg
Světelná Výška: 120 mm
Zvýšený podvozek pro průchodnost terénem: Ano
Rám: Ocelový - zesílený
Hmotnost pohotovostní: 365 kg
Rozměry korby: 1480x776x658 mm

 

Zboží je částečně smontované v přepravním boxu, který neobsahuje ŽÁDNÉ NÁPLNĚ - provozní tekutiny jako je olej a benzín. Tyto náplně si musí zákazník vždy dokoupit a před prvním použitím je do přístroje dolít dle pokynů. V opačném případě, může dojít k trvalému mechanickému poškození stroje!

Ačkoliv se jedná o nový stroj, může mít některý z těchto akčních/výprodejových strojů menší kosmetické vady jako poškození laku, promáčkliny či korozi způsobenou náročnou mezinárodní přepravou a opakovaným překládáním boxů. Tyto kosmetické vady ovšem nemají žádný vliv na funkčnost stroje. 

Možnost zprovoznění a sestavení stroje za 1400 Kč + DPH.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Stavební kolečka / dumpery
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Minibagry značky Digger se vyznačují skvělým zpracováním. Hodí se zejména pro domácí používání na zahradě nebo při stavbách. Svou práci ale také odvedou v komerční sféře. V naší nabídce naleznete bagry ve váhové kategorii od 700 do 2000 kg. Můžete si také vybrat bagry, které mají mimoosé kopání. Samozřejmostí je velký výběr příslušenství (půdní vrtáky, kladivo, kleště) a lžic od šířky 20 až 100 cm.