U nových traktorů je doprava po ČR ZDARMA. U ostatních individuálně, dle nabídky. Rozvážíme po celém ČESKU a SLOVENSKU.

Stavební kolečko, dumper, dampr, dempr, kolový přepravník, kolové kolečko, železný kůň, fréza na sníh, radlice na úklid sněhu, radlice na sníh, vyvážečka na dřevo , vyvážecí vlek, minidumper Dumper Digger D350 W

Kód: 5214
Akce Novinka
Neohodnoceno
Značka: Digger
32 549 Kč –8 %
Obrázek WhatsApp, 2024 05 13 v 11.23.45 2b0bb551
32 549 Kč –8 % 29 887 Kč 24 700 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)

Kolový přepravník, dumper Digger D350 W je vybaven mechanickým sklápěním korby. Je vybaven jednoválcovým motorem. Umožní Vám pohodlnou přepravu sypkých i pevných materiálu a to až do hmotnost 300 kg. Poradí si i s velmi špatně přístupnými místy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kolový přepravník, dumper Digger D350 W je vybaven mechanickým sklápěním korby. Je vybaven jednoválcovým motorem. Umožní Vám pohodlnou přepravu sypkých i pevných materiálu a to až do hmotnost 300 kg. Poradí si i s velmi špatně přístupnými místy. Jednoduchá manipulace díky přibrždění kol.

Tento dumper, kolový přepravník značky Digger je oproti svým konkurentům absolutní špičkou a to díky velmi dobré průjezdnosti terénem. Ideální využití pro tento dumper či pásový přepravník naleznete na staveništích, při demolicích, výkopových pracích, v zemědělství, v lese ale samozřejmě také i na Vaší zahrádce. Můžete s ním převážet zeminu, písek, štěrk, kameny atpd.

 

 

Technické specifikace:

Celkové rozměry - 1330*770*865

Celková hmotnost - 150 kg

Šířka stopy - 180 mm

Omezené stupně - 30°

Nosnost - 300 kg

Zboží je částečně smontované v přepravním boxu, který neobsahuje ŽÁDNÉ NÁPLNĚ - provozní tekutiny jako je olej a benzín. Tyto náplně si musí zákazník vždy dokoupit a před prvním použitím je do přístroje dolít dle pokynů. V opačném případě, může dojít k trvalému mechanickému poškození stroje!

Ačkoliv se jedná o nový stroj, může mít některý z těchto akčních/výprodejových strojů menší kosmetické vady jako poškození laku, promáčkliny či korozi způsobenou náročnou mezinárodní přepravou a opakovaným překládáním boxů. Tyto kosmetické vady ovšem nemají žádný vliv na funkčnost stroje. 

Zprovoznění a sestavení stroje za 1400 Kč + DPH.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Stavební kolečka / dumpery
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Minibagry značky Digger se vyznačují skvělým zpracováním. Hodí se zejména pro domácí používání na zahradě nebo při stavbách. Svou práci ale také odvedou v komerční sféře. V naší nabídce naleznete bagry ve váhové kategorii od 700 do 2000 kg. Můžete si také vybrat bagry, které mají mimoosé kopání. Samozřejmostí je velký výběr příslušenství (půdní vrtáky, kladivo, kleště) a lžic od šířky 20 až 100 cm.