U nových traktorů je doprava po ČR ZDARMA. U ostatních individuálně, dle nabídky. Rozvážíme po celém ČESKU a SLOVENSKU.
Akce Novinka
  • 1 z 9
 

Samonakládací stavební kolečko s hydrostatem, dumper, dampr, pásový přepravník, pásové kolečko, dumper s nakladačem, železný kůň, fréza na sníh, radlice na úklid sněhu, vyvážečka na dřevo , vyvážecí vlek, minidumper Digger D600 FH PRO

 

Samonakládací pásový Dumper D600 FH PRO je poháněn jednoválcovým benzínovým motorem o výkonu až 9 HP. Minidumper má nosnost až 600 kg.

Dostupnost Na dotaz
Běžná cena 120 879 Kč
Ušetříte 20 812 Kč (–17 %)
100 067 Kč
82 700 Kč bez DPH
Kód produktu 5163
Značka Digger
Kategorie Stavební kolečka / dumpery
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Samonakládací pásový dumper je poháněn jednoválcovým benzínovým motorem o výkonu až 9 HP. Minidumper má nosnost až 600 kg.

Rozměry korby jsou 107x72x66 cm. Šířka dumperu je pouze 72 cm a vejde se tak do běžných dveří.

Je vybaven hydrostatickou převodovkou. Nakladač a korba jsou poháněny hydraulicky - jedná se tak o plně hydraulický systém.

 

Zde ukázka stroje:

 

Zboží je částečně smontované v přepravním boxu, který neobsahuje ŽÁDNÉ NÁPLNĚ - provozní tekutiny jako je olej a benzín. Tyto náplně si musí zákazník vždy dokoupit a před prvním použitím je do přístroje dolít dle pokynů. V opačném případě, může dojít k trvalému mechanickému poškození stroje!

Ačkoliv se jedná o nový stroj, může mít některý z těchto akčních/výprodejových strojů menší kosmetické vady jako poškození laku, promáčkliny či korozi způsobenou náročnou mezinárodní přepravou a opakovaným překládáním boxů. Tyto kosmetické vady ovšem nemají žádný vliv na funkčnost stroje. 

Zprovoznění a sestavení stroje za 3990 Kč + DPH.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Minibagry značky Digger se vyznačují skvělým zpracováním. Hodí se zejména pro domácí používání na zahradě nebo při stavbách. Svou práci ale také odvedou v komerční sféře. V naší nabídce naleznete bagry ve váhové kategorii od 700 do 2000 kg. Můžete si také vybrat bagry, které mají mimoosé kopání. Samozřejmostí je velký výběr příslušenství (půdní vrtáky, kladivo, kleště) a lžic od šířky 20 až 100 cm.