U nových traktorů je doprava po ČR ZDARMA. U ostatních individuálně, dle nabídky. Rozvážíme po celém ČESKU a SLOVENSKU.
 

Ochranný vak pro sněhovou frézu EGO - CB003

 

Pro ochranu sněhové frézy během uskladnění slouží ochranný vak, vyrobený z velmi odolného, lehkého, syntetického, ale nepromokavého materiálu. Ochranný povlak slouží k ochraně sněhové frézy proti prachu, mechanickému poškození a přímému slunečnímu svitu. Je opatřen logem "EGO".

Dostupnost Na objednání (1 ks)
3 490 Kč
2 884,30 Kč bez DPH
   
Kód produktu GA80246
Značka EGO
Webová stránka značky egostroje.cz/
Kategorie AKU sněhové frézy
Záruka 2 roky
 

Ochranný vak je vyroben z velmi odolného materiálu nízké gramáže a slouží primárně k ochraně sněhové frézy proti prachu a přímému slunečnímu svitu během dlouhodobého uskladnění. Vzhledem k tenkosti materiálu není schopen tento ochranný povlak ochránit sněhovou frézu proti případnému hrubému zacházení, ale pouze proti drobnému mechanickému poškození ve formě poškrábání a pod.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Firma BG Technik, zkušený dodavatel zahradní techniky, zástupce značek HONDA, HONDA MARINE a VARI, přivádí od roku 2020 na český trh novou značku - značku EGO. EGO patří do koncernu CHERVON a představuje ucelenou řadu akumulátorové zahradní techniky. EGO se vyznačuje velmi precizním designem, špičkovou technologií baterií a nabíjení a také řadou splňující nejnáročnější očekávání profesionálů, kteří potřebují denně ke své práci špičkové, praktické a efektivní stroje. BG Technik pro prodej a servis této techniky využívá své prodejní sítě, která pokrývá celou Českou republiku.